NAZLA.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

International - Copa Libertadores Qualification
23:15, , San Jose -:- Guarani

England - Premier League
20:30, , Leicester City -:- West Ham United
20:30, , Tottenham Hotspur -:- Norwich City
21:15, , Manchester United -:- Burnley

International - AFC Champions League Qualification
10:00, , Bunyodkor Tashkent -:- Al Zawraa

England - Championship
20:45, , Nottingham Forest -:- Reading
20:45, , Charlton Athletic -:- Fulham

Greece - Super League
14:00, , AE Larissa -:- Panetolikos
16:15, , NFC Volos -:- AEK Athens
16:15, , OFI Crete -:- Olympiacos
18:30, , Panathinaikos -:- Atromitos

Italy - Coppa Italia
18:00, , Fiorentina/Cittadella -:- Atalanta
18:00, , SPAL 2013/Lecce -:- AC Milan
18:00, , Udinese/Bologna -:- Juventus
18:00, , Genoa/Ascoli Calcio 1898 FC -:- Torino
20:45, , Juventus -:- Roma

Netherlands - KNVB Cup
18:30, , Heracles -:- Vitesse
20:45, , Ajax -:- Spakenburg
20:45, , SC Heerenveen -:- Willem II

Scotland - Premiership
20:45, , Aberdeen -:- Motherwell
20:45, , Hibernian -:- Hamilton Academical
20:45, , Kilmarnock -:- Celtic
20:45, , Livingston -:- St. Johnstone
20:45, , Rangers -:- St. Mirren
20:45, , Ross County -:- Hearts

Spain - Copa del Rey
19:00, , Elche -:- Athletic Bilbao
19:00, , UD Ibiza -:- Barcelona
21:00, , Real Sociedad -:- Espanyol
21:00, , Girona -:- Villarreal
21:00, , Tenerife -:- Real Valladolid
21:00, , Badalona -:- Granada
21:00, , Unionistas de Salamanca -:- Real Madrid
21:00, , Logrones -:- Valencia

Turkey - Cup
12:00, , Kasimpasa -:- Alanyaspor
15:00, , Goztepe -:- Antalyaspor
18:30, , Besiktas -:- Erzurum BB

Belgium - Cup
20:45, , Club Brugge -:- Zulte Waregem

International - Club Friendlies
13:00, , Randers FC -:- Vendsyssel FF
14:00, , Austria Wien -:- FC Petrzalka 1898
15:00, , OB -:- Helsingborg
16:30, Cnc, Austria Wien -:- Vasas Budapest

France - League Cup
21:00, , Reims -:- Paris Saint-Germain

Italy - Serie C Grp. A
15:00, , Pianese -:- Pro Vercelli
15:00, , Juventus U23 -:- Novara
15:00, , ASDC Gozzano -:- Alessandria
15:00, , Renate -:- Giana Erminio
16:00, , AlbinoLeffe -:- Pistoiese
18:00, , Olbia -:- Robur Siena
18:30, , Lecco -:- S.S. Arezzo
18:30, , Pergolettese -:- Como
20:45, , Monza -:- Pro Patria
20:45, , Carrarese -:- Pontedera

Italy - Serie C Grp. B
16:00, , Sudtirol -:- Vis Pesaro
18:30, , R.C. Cesena -:- Carpi
18:30, , Ravenna -:- Fermana
18:30, , Imolese Calcio -:- Rimini
20:45, , Sambenedettese -:- Alma Juventus Fano
20:45, , L.R. Vicenza Virtus -:- Modena
20:45, , FeralpiSalo -:- Reggio Audace
20:45, , Calcio Padova -:- Virtus Verona

Italy - Serie C Grp. C
14:30, , AZ Picerno ASD -:- Cavese
15:00, , Paganese -:- Viterbese
15:00, , Catania -:- Avellino
15:30, , Casertana -:- Potenza
18:00, , Teramo -:- Catanzaro
18:30, , Bisceglie -:- Rende
18:30, , Vibonese -:- Monopoli
20:45, , Reggina -:- Virtus Francavilla
20:45, , Bari -:- Sicula Leonzio
20:45, , Ternana -:- Rieti

Albania - Kategoria Superiore
14:00, , Luftetari -:- Kukesi
17:00, , KF Tirana -:- Bylis

Bolivia - Primera Division - Apertura
01:30, FT, Blooming 1:1 Real Santa Cruz
20:00, , Guabira -:- Always Ready
20:00, , Aurora -:- Real Potosi
21:00, , Bolivar -:- CA Palmaflor

Brazil - Carioca Taca Guanabara
20:00, , Volta Redonda -:- AD Cabofriense
20:00, , Macae -:- Boavista

Brazil - Mineiro
00:00, FT, Coimbra 1:1 Uniao Recreativa dos Trabalhadores
01:30, FT, Uberlandia 0:1 Atletico MG

Brazil - Paulista A1
21:00, , Novorizontino -:- Oeste FC
23:15, , Inter de Limeira -:- Guarani
23:15, , Ituano FC -:- Palmeiras

Chile - Cup
22:30, , Universidad de Chile -:- Colo Colo

Costa Rica - Primera Division Clausura
22:00, , Limon -:- Club Sport Herediano
22:00, , La U Universitarios -:- LD Alajuelense

Cyprus - Cup
15:00, , Omonia Nicosia -:- Ermis Aradippou
16:00, , Doxa Katokopia -:- Enosis Paralimni
17:00, , Karmiotissa Pano Polemidion -:- AEK Larnaca
18:00, , Apollon Limassol -:- APOEL Nicosia

El Salvador - Primera Division - Clausura
22:00, , Once Deportivo -:- Municipal Limeno
22:15, , Jocoro FC -:- Isidro Metapan
22:30, , El Vencedor -:- CD Chalatenango

India - Indian Super League
15:00, , Bengaluru FC -:- Odisha FC

Mexico - Copa MX Final Stage
02:00, FT, Queretaro FC 3:2 FC Juarez
02:00, FT, Venados FC 1:1 Pachuca
04:00, FT, Atletico de San Luis 0:1 Tijuana
04:00, FT, CD Guadalajara 1:2 Dorados

Morocco - Botola Pro
19:00, , Raja Casablanca -:- MCO Oujda

Portugal - League Cup Final Stage
20:45, , Vitoria de Guimaraes -:- FC Porto

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)